ذوب آهن پرسپولیس را محکوم کرد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، کمیته تعیین وضعیت احکام جدید خود را صادر کرد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

ذوب آهن پرسپولیس را محکوم کرد

مهمترین بخش احکام جدید کمیته تعیین وضعیت مربوط به شکایت ذوب آهن از پرسپولیس به‌خاطر حق رشد سعید کریمی، مهاجم سابق این تیم است که محکومیت ۷۵ میلیون تومانی را به دنبال داشته است.

همچنین یک ایجنت با شکایت از مهاجم نفت مسجدسلیمان، امید اسدی، توانسته حکم ۳۶۰ میلیون تومانی علیه وی بگیرد.

در پی شکایت باشگاه ذوب آهن از باشگاه پرسپولیس مبنی بر غرامت آموزش سعید کریمی، باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغ 750 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 16 میلیون و 350 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت علی یحیی زاده از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ 400 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 8 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق یحیی زاده محکوم گردید.

با توجه به شکایت دانیال مومنی بیدزرد از باشگاه ذوب آهن، این باشگاه به پرداخت مبلغ 823 میلیون و 112 هزار و 677 ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 18 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت مدیر برنامه امین اسدی از او، بازیکن باشگاه نفت مسجد سلیمان، اسدی به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 640 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 72 میلیون و 800 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خماند محکوم گردید.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا