تایید شد: کمپانی سرمربی جدید بایرن مونیخ

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس سابق بایرن مونیخ، تایید کرد که قرارداد ونسان کمپانی به عنوان مربی جدید این باشگاه به زودی امضا می‌شود. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

تایید شد: کمپانی سرمربی جدید بایرن مونیخ

سرمربی جدید بایرن مونیخ انتخاب شده و قرار است ونسان کمپانی از فصل آینده روی نیمکت این تیم پرافتخار آلمانی بنشیند.

بایرن مونیخ از هفته‌ها قبل با توماس توخل توافق کرد که این مربی به صورت دوستانه در پایان فصل جدا شود. سپس جستجوی بایرن برای انتخاب مربی جدید آغاز شد.

پس از اینکه گزینه‌های قابل توجهی مانند ژابی آلونسو، هانسی فلیک، یولیان ناگلزمان و رالف رانگنیک پیشنهاد بایرن را نپذیرفتند، باشگاه مجددا امکان ادامه همکاری با توخل را در نظر گرفت.

توخل‌ در کنفرانس خبری پیش از آخرین بازی فصل تایید کرد که به دلایل شخصی نمی‌تواند با بایرن ادامه همکاری بدهد و آن‌ها به دنبال یک مربی جوان رفتند.

مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، که از مدت‌ها قبل نام ونسان کمپانی را در فهرست گزینه‌های جانشین توخل قرار داده بود، با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ مجددا مذاکره با او را آغاز کرد.

کمپانی اخیرا تیمش به دنبال کسب نتایج ضعیف به چمپیونشیپ سقوط کرد و شرایط جدایی او تقریبا مهیا بود. هافبک سابق منچسترسیتی فصل گذشته‌ همراه برنلی با قهرمانی در چمپیونشیپ جواز صعود به لیگ برتر را کسب کرده بود.

در میان گمانه‌زنی‌های متفاوت پیرامون آینده نیمکت بایرن، کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس سابق باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد که کمپانی به‌زودی به عنوان مربی جدید باوارایی‌‌ها انتخاب می‌شود.

کارل هاینز رومنیگه به اسکای آلمان گفت: “مدیریت باشگاه تصمیم گرفته که ونسان کمپانی را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کند. ما قرار است جزئیات نهایی را تکمیل کنیم و سپس رسمی خواهد شد.”

او با اشاره به نقش پپ گواردیولا در این توافق گفت: “پپ گواردیولا نیز در مورد کمپانی به ما کمک می‌کرد، او از ونسان به عنوان یک مربی بااستعداد بسیار تمجید کرد. پپ کمپانی را به خوبی می‌‌شناسد و نظر او واقعا قابل تحسین بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا