حضور بانوان دلیل تغییر ساعت بازی سپاهان

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، دیدار دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان که قرار بود از ساعت 21:30 برگزار شود با مساعدت مسئولان سازمان لیگ به ساعت 19 انتقال داده شد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

حضور بانوان دلیل تغییر ساعت بازی سپاهان

به دلیل مهیا نبودن شرایط چمن ورزشگاه نقش جهان که در دیدار سپاهان مقابل نساجی مازندران خرابی‌های آن توی ذوق می‌زد، مسئولان باشگاه سپاهان خیلی زود دست به کار شدند و بهسازی چمن این ورزشگاه را در دستور کار قرار دادند.
به همین دلیل شاگردان مورایس در دیدار هفته چهارم برابر فولاد خوزستان که یکی از حساس‌ترین مسابقات این تیم به شمار می‌رود، امکان میزبانی در نقش جهان را ندارند و به فولاد شهر می‌روند تا بار دیگر خاطرات حضور چند ساله طلایی‌پوشان اصفهانی در شهر مبارکه اصفهان زنده شود.
اما نکته دیگر، تغییر ساعت برگزاری این مسابقه است. مسئولان سازمان لیگ، ابتدا ساعت 21:30 را برای برگزاری این مسابقه درنظر گرفته بودند ولی به دلیل اینکه احتمالا زنان هم فرصت حضور در استادیوم فولادشهر را پیدا خواهند کرد، ساعت این مسابقه تغییر داده شد و قرار است از ساعت 19، دو تیم به مصاف هم بروند تا تردد تماشاگران در ساعات پایانی شب با دردسر و مشکل همراه نشود.
همواره مسیر اصفهان تا فولادشهر یکی از دغدغه‌های فوتبال و همین‌طور مسئولان استان بوده است. طی دوران چند ساله‌ای که سپاهان به فولادشهر رفته بود، حوادث زیادی در مسیر تقریبا یک ساعته اصفهان تا مبارکه اتفاق افتاد، سال گذشته نیز شاهد درگذشت یکی از موتورسواران نوجوان در مسیر بزرگراه اصفهان مبارکه بودیم. حالا دلیل اصلی این تغییر ساعت پیش‌گیری از مشاهده اتفاقات تلخ اینچنینی در روزی است که هواداران زن اصفهانی هم می‌توانند نظاره‌گر مسابقه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا