سنت شکنی به سبک عارف

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، عارف غلامی توانست اولین گل استقلال در فصل جدید را به ثمر برساند و این عاملی برای افزایش انگیزه های او جهت حفظ جایگاهش است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

سنت شکنی به سبک عارف

عارف غلامی جزو آخرین نفراتی بود که قراردادش را با استقلال تمدید کرد. او که در نیم فصل دوم و پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت سخت به ترکیب تیم بازگشت، به یکی از مهره‌های ثابت خط دفاعی تیم مجیدی تبدیل شد و اکنون نیز ساپینتو نشان داده به سبک بازی او علاقه مند است.

پس از ناکامی در هفته نخست لیگ برتر، استقلالی ها در بازی دوم توانستند دروازه حریف را باز کنند و قرعه به نام عارف غلامی افتاد که نامش به عنوان زننده اولین گل تیم ساپینتو در فصل جدید به ثبت رسید. مدافعی که شاید کمتر کسی انتظار داشت چراغ گلزنی آبی ها در لیگ بیست و دوم را روشن کند.

در دقایقی که استقلال برای رسیدن به گل تساوی سخت تلاش می کرد، حضور به موقع عارف استارت روند گلزنی آبی ها بود و او با ضربه سر، کار را به تساوی کشاند تا در ادامه قایدی و مهدی پور گل های برتری استقلال را وارد دروازه ملوان کنند.

ساپینتو که در نیمه نخست بازی قبل از سیستم سه دفاعه استفاده می کرد، در آغاز 45 دقیقه دوم تصمیم گرفت تا روزبه را یک خط جلوتر برده و غلامی در کنار سیلوا وظایف دفاعی را برعهده بگیرند که این تغییر آرایش موفقیت آمیز بود و استقلال برنده از زمین خارج شد.

حالا غلامی این روزها و با روحیه بالا در تمرینات حضور پیدا می کند تا پس از بازگشت مرادمند و یزدانی، جایگاهش در استقلال را از دست ندهد و بتواند یکی از مسافران جام جهانی 2022 لقب بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا