علیرضا فغانی؛ همان کم‌نقصِ همیشگی

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، داور بین‌المللی فوتبال ایران بار دیگر یک بازی مهم فوتبال ایران را بدون تنش سوت زد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

علیرضا فغانی؛ همان کم‌نقصِ همیشگی

علیرضا فغانی به عنوان یکی از مفاخر داوری فوتبال ایران در مقطع تعطیلی لیگ استرالیا و با توجه به حضورش در ایران، قضاوت دیدار حساس سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان را بر عهده داشت.
داور فینال المپیک ریو که سابقه قضاوت در دیدار رده‌بندی جام جهانی را هم در کارنامه دارد، با وجود اینکه چندباری از سوی تماشاگران اصفهانی مورد اعتراض قرار گرفت، در طول مسابقه عملکرد کم‌نقصی ارائه کرد و از همه مهم‌تر با سوت‌نزدن‌هایش سهم زیادی در پویایی و جذابیت مسابقه داشت.
شاید اوج عملکرد فغانی در مسابقه دیشب، قطع نکردن بازی در هنگام ورود دو تماشاگر به درون مسابقه بود. جایی که سپاهانی‌ها در تدارک حمله بودند و موقعیت بسیار خطرناکی روی دروازه فولاد ترتیب داده بودند اما با وجود ورود دو تماشاگر به زمین، فغانی از تجربه بالای خودش استفاده کرد و بی‌اعتنا به آنها ادامه بازی را در دستور کار قرار داد.
موضوعی که شاید در نگاه اول ابتدایی به نظر برسد اما توجه به همین ریزه‌کاری‌ها بوده که علیرضا فغانی را به یکی از برترین داوران تاریخ آسیا تبدیل کرده است.
گفتنی است، علیرضا فغانی از بازگشتش به استرالیا پس از قضاوت یک دیدار دیگر از چارچوب هفته پنجم فوتبال ایران خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا