رسمی؛ آلومینیوم- پرسپولیس بدون تماشاگر

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با درخواست باشگاه آلومینیوم مبنی بر حضور تماشاگران در دیدار با پرسپولیس مخالفت کرد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

رسمی؛ آلومینیوم- پرسپولیس بدون تماشاگر

تیم‌های آلومینیوم و پرسپولیس در شرایطی روز جمعه یکی از مهمترین دیدارهای هفته سوم لیگ برتر را در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک مقابل هم برگزار می‌کنند که بنابر تصمیم کمیته‌های انضباطی و استیناف فدراسیون فوتبال این دیدار بدون حضور تماشاگران انجام می‌شود.

آلومینیوم اراک که به‌خاطر اتفاقات بازی برگشت لیگ برتر فصل گذشته مقابل هوادار تهران با محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران خود در یک دیدار خانگی مواجه شده بود، به دلیل ممنوعیت حضور هواداران در دیدارهای هفته اول، حالا نمی‌تواند در دیدار با پرسپولیس از طرفداران خود بهره ببرد.

محمد رجائیان، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم طی روزهای اخیر در تلاش بود کمیته‌های انضباطی و استیناف را متقاعد کند تا محرومیت فصل قبل آنها، با ممنوعیت تماشاگران در هفته اول سپری شود، اما این درخواست وی با موافقت فدراسیون فوتبال همراه نشد و بنابر این، دیدار آلومینیوم- پرسپولیس بدون حضور تماشاگران اراکی انجام می‌شود.

آلومینیوم و پرسپولیس طی دو فصل اخیر هم به‌خاطر شرایط کرونایی بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به مصاف هم رفتند که هر دو مسابقه با برتری اراکی‌ها همراه بود و حالا دیدار روز جمعه نیز در غیاب هواداران دو تیم انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا