شکایت آلومینیوم از پرسپولیس به‌خاطر اسدبیگی

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل استفاده پرسپولیس از یک بازیکن اعتراض خود را به سازمان لیگ ارائه کرد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

شکایت آلومینیوم از پرسپولیس به‌خاطر اسدبیگی

دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و پرسپولیس در حالی با نتیجه یک بر صفر به نفع سرخ‌پوشان پایان یافت که یحیی گل‌محمدی در جریان نیمه دوم این مسابقه تصمیم به استفاده از سینا اسدبیگی به‌عنوان بازیکن تعویضی گرفت.

سینا اسدبیگی که با حواشی و جنجال زیادی پیرامون بحث دریافت رضایت‌نامه و انتقالش از ذوب‌آهن به پرسپولیس قراردادش را با سرخ‌پوشان امضا کرده بود، دومین مسابقه فصل خود را مقابل آلومینیوم انجام داد که همین مسئله موجب شکایت اراکی‌ها شد.

باشگاه آلومینیوم اراک پس از دیدار مقابل پرسپولیس اعتراض خود را به‌خاطر استفاده سرخ‌پوشان از سینا اسدبیگی به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارائه کرد و معتقد است این بازیکن حضور غیرمجاز در لیست و ترکیب تیمش داشته و نباید به زمین می‌آمد.

علاوه‌بر باشگاه آلومینیوم، فولاد خوزستان نیز هفته گذشته از پرسپولیس به دلیل استفاده از سینا اسدبیگی در دیدار هفته دوم لیگ برتر شکایت کرده بود و حالا باید دید کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال چه تصمیمی در این پرونده می‌گیرد و چه گزارشی برای کمیته انضباطی ارسال خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا