سوء استفاده از غیبت رشید

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، رشید مظاهری به دلیل مشکل پاسپورت در اردوی ترکیه سپاهان حضور ندارد و غایب بزرگ این تیم به شمار می‌رود. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

 سوء استفاده از غیبت رشید

اردوی سپاهان در ترکیه زیر نظر مورایس و دستیارانش از روز چهارشنبه آغاز شده و آنها پس از چند روز تمرین با برگزاری سه بازی دوستانه رفته رفته آماده حضور در مسابقات لیگ برتر می‌شوند.

نکته ویژه اردوی سپاهانی‌ها که دومین فاز آماده‌سازی را پس از اصفهان در ترکیه آغاز کرده‌اند غیبت رشید مظاهری است که سبب شده نیما میرزازاد و علی کی‌خسروی بیشتر فضای دیده شدن زیر نظر پائولو سانتوس مربی جدید گلرهای تیم را پیدا کنند.

فصل گذشته سپاهان با کریستوفر کنت، حجت صدقی و نیما میرزازاد به عنوان دروازه‌بان‌های اول تا سوم کارش را آغاز کرد ولی به دلیل عملکردی که این سه دروازه‌بان داشتند، رشید مظاهری در میانه فصل به اصفهان آمد و نیما میرزازاد نیز به صورت قرضی راهی صنعت نفت آبادان شد تا ترکیب سه دروازه‌بان طلایی‌پوشان اصفهانی به هم بریزد. در پایان فصل نیز حجت صدقی تصمیم به جدایی گرفت تا در تیمی دیگر فرصت بازی پیدا کند.

حالا اما با ترکیب جدید گلرهایی که سپاهان در اختیار دارد و غیبت رشید مظاهری این فرصت برای نیما میرزازاد و کی‌خسروی فراهم شده تا شاید شانسی برای رسیدن به ترکیب اصلی داشته باشند؛ هر چند با توجه به تجربه و توانایی‌های رشید مظاهری با وجود غیبت این بازیکن در اردوی ترکیه کار بسیار سختی پیش روی این دو گلر جوان برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی قرار دارد و احتمالا باز هم مظاهری خواهد بود که مرد شماره یک سپاهان و اینبار مورایس می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا