ترفند هندبالی قلعه‌نویی برای بازگشت بزرگ

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، مسابقه گل‌گهر سیرجان برابر سپاهان را باید به قبل و بعد از حضور عاشوری در ترکیب تیم قلعه‌نویی تقسیم کرد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

ترفند هندبالی قلعه‌نویی برای بازگشت بزرگ

جذاب‌ترین بازی فصل تا پایان هفته سوم در حالی با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید که امیر قلعه‌نویی برای گریز از شکست خانگی برابر تیم سابقش تعویضی طلایی انجام داد.

علی‌اصغر عاشوری که در بین هم‌تیمی‌ها به نوید مشهور است، ده دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل دوم سپاهان از روی ضربه ایستگاهی میلاد زکی‌پور، توسط امیر قلعه‌نویی به زمین آمد تا جای امین پورعلی را بگیرد. تعویضی که در سریع‌ترین زمان ممکن نتیجه داد و روی اولین لمس توپ عاشوری، گل‌گهر به گل رسید و داسیلویرا با اشتباهی که روی پاس عاشوری مرتکب شد، گل‌بخودی زد.

نوید که هنر بالایی در ارسال ضربات شروع مجدد هم دارد، بارها با حرکاتش در طول دقایق حضورش در زمین مدافعان سپاهان را به زحمت انداخت تا در نهایت روی یک ضربه کرنر با ارسالی تماشایی، علیرضا علیزاده را روی خط شش قدم در برابر دروازه قرار داده و گل دوم تیمش را زمینه‌سازی کند.

نکته جالب در خصوص حضور عاشوری در زمین، تعویض مجدد او بعد از به تساوی‌کشیده‌شدن کار توسط قلعه‌نویی بود. جایی که امیر وسلی گومز را در دقایق پایانی به بازی آورد تا جان دوباره‌ای برای دقایق باقی‌مانده به خط میانی تیمش ببخشد.

حضور تعویضی عاشوری در زمین و خروج دوباره‌اش بعد از ثبت یک عملکرد قابل قبول، تماشاگران بازی را به یاد بازی‌های هندبال می‌انداخت که بازیکنانی چون الله‌کرم استکی برای دقیقه‌ای وارد بازی می‌شدند و بلافاصله بعد از تاثیرگذاری مثبت روی یک گل دوباره جای خودشان را به بازیکن دیگری می‌دادند.

نکته قابل توجه درباره این بازیکن اینکه عاشوری هفته گذشته به دلیل از دست دادن برادرزاده‌اش به سوگ نشسته بود و در تمرینات هم به همین دلیل شرکت نداشت تا امیر قلعه نویی ترکیب اصلی تیمش را بدون حضور این هافبک خلاف انتخاب کند ولی وقتی دید تیمش به گلزنی احتیاج دارد عاشوری را وارد زمین کرد و او هم به خوبی توانست انتظارات سرمربی تیم را در حضور کوتاه مدتش برآورده کند و مانع پیروزی سپاهان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا