ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل هوادار

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، پرسپولیس به احتمال قریب به یقین با همان ترکیب برنده بازی با صنعت نفت در مسابقه مقابل هوادار حاضر خواهد شد . لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل هوادار

پرسپولیس بعد از هشت امتیازی که از چهار مسابقه قبل جذب کرده برای رسیدن به آمار مناسب از 5 هفته ابتدایی از این مسابقه برد می‌خواهد و با تمام دشواری‌های مسابقه امروز باید بر زمین و زمان غلبه کند. البته که یحیی گفته از بازی روی زمین و فوتبال همیشگی این تیم خبری نخواهد شد و باید توپ را به هوا ببرند و از ضربات ایستگاهی و بازی مستقیم استفاده کنند که اتفاقاً هوادار هم از این راه دنبال گلزنی خواهد بود.
هوادار از چهار مسابقه قبلی خود 5 امتیاز گرفته که با توجه به بضاعتش عملکرد خوبی به نظر می‌رسد. آنها برای این مسابقه تمام نیروهای خود را در اختیار دارند و با تمام قوا می‌آیند که از این مسابقه خانگی امتیاز بگیرند. آنها کاری کردند تماشاگری هم در ورزشگاه نباشد تا بلکه مثل بازی فصل قبل به هدف خود برسند.
این بازی از جهت حضور دو مربی فصل قبل پرسپولیس در کادر فنی هوادار هم می‌تواند حساس باشد. کما اینکه یک دربی ویژه است که بعید نیست حاشیه‌هایی به همراه داشته باشد اما حتی اگر یکطرفه باشد پرفشار و سخت دنبال خواهد شد و اتفاقات و نتیجه‌اش به هیچ وجه قابل پیش‌بینی نیست.
ترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، گیورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی گنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر- میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه- یورگن لوکادیا

بیرانوند بعد از ۴ کلین‌شیت اکنون به دنبال تداوم رکورد خود و بسته ماندن دروازه‌اش اینبار برابر هوادار است.

خط دفاعی موفق پرسپولیس طی دیدارهای اخیر که با اضافه شدن مرتضی پورعلی گنجی امیدوارکننده‌تر نیز ظاهر شده، بعید به نظر می‌رسد کار سختی برابر حریف داشته باشند و باید دید در بار امروز شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت.

در خط میانی یحیی با فرمول بازیکنان فانتزیست و کلیدی‌اش چشم به امتیاز دوخته است. سروش رفیعی، ترابی و صادقی و البته میلاد سرلک که گلزن هم نشان داده، هر کدام با اهداف متفاوت اما در راستای تیم، چشم به این بازی دوخته‌اند و باید دید مهندسان یحیی چه راهکاری برای عبور از سد دفاعی حریف خواهند داشت.

لوکادیا و عالیشاه؛ هرچند هواداران پرسپولیس برای خط حمله این فصل با حضور شیخ دیاباته و لوکادیا بی‌تابی می‌کنند اما یحیی با اشاره به ناآماده بودن مهاجم اهل مالی، مث بازی قبلی به این زوج اعتماد کرده و باید دید لوکادیا و عالیشاه در روز سکوت سکوها قادر به برپایی جشن گل خواهند بود؟

دیدار دو تیم هوادار و پرسپولیس امروز در استادیوم دستگردی تهران و بدون حضور هوادار برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا