حذف استقلال و پرسپولیس به سود ایران است

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال اعتقاد دارد کنار گذاشته شدن این تیم و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا هم به سود فوتبال ایران است و هم به ضرر آن. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

حذف استقلال و پرسپولیس به سود ایران است

رضا افتخاری مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در خصوص حذف سه تیم ایرانی از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به نظر ما بهانه دست AFC دادیم و در مقابل خواسته‌هایی که آنها داشتند کوتاهی کردیم.

وی ادامه داد: ما وقتی می‌دانیم که آنها دنبال بهانه گرفتن از تیم‌های ایرانی هستند باید اسناد و مدارک لازم را آماده می‌کردیم حتی زمانی که من مدیرعامل استقلال بودم یک حسابرس آن موقع از کشور آلمان به باشگاه آمد و ما به او گزارشی از لیست طلبکاران و بازیکنان خارجی دادیم.

افتخاری افزود: چند سال است که این اتفاقات برای ما می‌افتد و آنها تذکر می‌دادند و ما گوش نمی‌کردیم اما این اتفاق هم به سود ما بود و هم به ضرر ما. ضرر آن این بود که تیم‌های ایرانی در آسیا حضور ندارند و هواداران از دیدن بازی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شوند و سودش هم این بود که به هر حال باعث می شود تا یک بار برای همیشه مسولان به فکر حل مشکلات بیفتند.

مدیرعامل سابق استقلال در ادامه بیان داشت: چند سال است که مداوم می‌گوییم این تیم‌ها خصوصی خواهند شد اما همچنان زیر نظر دولت حمایت می‌شوند باشگاه‌های حرفه‌ای باید خودشان مستقل باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا