پرسپولیس دیاباته را نخواست به این دلیل!

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، در شرایطی که پرسپولیس در مسیر جذب مهاجم دوم مدنظر خود، گام مثبتی برداشته بود، به نظر می‌رسد که تا این لحظه به دلیل برخی دخالت‌ها، تلاش آن‌ها بی‌نتیجه مانده است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

پرسپولیس دیاباته را نخواست به این دلیل!

رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی توانسته با جذب مهره‌های مدنظر سرخپوشان عملکرد قابل قبولی از خود به جای بگذارد. جذب نفراتی چون علیرضا بیرانوند که البته بی‌میل نبود که در سال منتهی به جام جهانی به ایران بازگردد و فرصت حضور فیکس در تیم ملی را به دست بیاورد در کنار توافق با مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، محمد مهدی احمدی، سعید صادقی، سروش رفیعی، سینا اسدبیگی و گئورگی گولسیانی و در نهایت یورگن لوکادیا هواداران را نسبت به اقدامات مدیریتی امیدوار کرده است.

با این حال، درویش طی مدت اخیر بارها در گفتگوهای خود نسبت به موضوع دخالت برخی دلالان موضع تندی نشان داده است که با حمایت رسانه‌ها و هواداران نیز همراه شده بود. او که روز گذشته در آخرین گام مذاکره با شیخ دیاباته به خاطر به میان آمدن پای برخی واسطه‌ها برای این انتقال به مشکل برخورده است، در این خصوص واکنش دوباره‌ای نشان داد و اظهار کرد: می‌خواهم با هواداران راحت صحبت کنم. واسطه‌ها در جریان مذاکرات از موج‌های خبری که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به راه می‌افتد برای گرفتن دست بالاتر برابر باشگاه‌ها از جمله پرسپولیس استفاده می‌کنند. این موضوع باید مورد توجه هواداران قرار بگیرد. ما هر شرایطی را نمی‌پذیریم. نمی‌توانیم برای نجات خودمان در شبکه‌های اجتماعی یا درست کردن وجهه، پرسپولیس را زیر بار هر شرایطی ببریم، چون در بلندمدت قطعا ضربه می‌زند و اهداف هم محقق نمی‌شود ولی حتما برنامه خود برای حضور مهاجم جدید را عملی می‌کنیم و کارها طبق روال پیش می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا