محمدرضا حسینی بهتر از همه وینگرهای لیگ

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، محمدرضا حسینی در لیگ بیست و دوم با رد پیشنهادهایش چهارمین سال حضور در سپاهان را پشت سر خواهد گذاشت. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

محمدرضا حسینی بهتر از همه وینگرهای لیگ

حسینی در لیگ نوزدهم با پوشیدن شماره 10 سپاهان به عضویت تیمی درآمد که امیرقلعه‌‎نویی سرمربی آن بود ولی در آن فصل اتفاقات عجیب و غریبی گریبان سپاهان را گرفت و درنهایت این تیم با رتبه پنجمی به کارش خاتمه داد تا حسینی که به عنوان ستاره ذوب‌آهن و لیگ برتر پا به تیم پرافتخارتر استان اصفهان گذاشته بود تصمیم به تغییر شماره‌اش بگیرد و با شماره هفت به لیگ بیستم رسید.

در لیگ بیستم شرایط برای حسینی تغییر کرد و در مسیر کسب عنوان بهترین نایب قهرمانی تاریخ در لیگ برتر حسینی هم یکی از مهره‌های درخشان تیم محرم نویدکیا در اولین سال مربیگری‌اش بود. او هم اما مانند سپاهان در لیگ بیست و یکم نتوانست عملکرد خوبش را تکرار کند تا فصل گذشته برای سپاهان با ناکامی و خداحافظی محرم نویدکیا پایان یابد.

با پایان مسابقات محمدرضا حسینی که همیشه صحبت‌هایی پیرامونش درباره دلایل عدم دعوتش به تیم ملی وجود داشته باز هم مانند پنجره تابستانی لیگ بیستم با پیشنهادی جدی از سوی استقلال مواجه شد اما با توجه به راحتی در اصفهان باز هم ترجیح داد که این شهر ماندنی شود.

حسینی حالا به عنوان یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان و وینگرهای لیگ برتر در آستانه شروع فصلی تازه است؛ فصلی که او حضور سومین سرمربی دوران حضورش در سپاهان را تجربه خواهد کرد و با توجه به حضور مورایس سپاهان در معرض نگاه دقیق‌تر اهالی فوتبال قرار خواهد گرفت.

شماره 7 سپاهان که احتمالا در فصل پیش رو فرصت بستن بازوبند کاپیتانی را نیز در بسیاری از بازی‌ها پیدا خواهد کرد البته سال سختی را در پیش خواهد داشت؛ چرا که طلایی‌‌پوشان اصفهانی پس از چند فصل تلاش برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ بیست و دوم به نتیجه‌ای جز قهرمانی فکر نخواهند کرد و در این مسیر نقشی که محمدرضا حسینی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایفا خواهد کرد بسیار تعیین کننده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا