حیدری: رابطه و تعامل خوبی با ساپینتو دارم

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، مربی استقلال شایعات مربوط به ایجاد اختلاف میان خود و ریکاردو ساپینتو را تکذیب کرد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

حیدری: رابطه و تعامل خوبی با ساپینتو دارم

طی روزهای گذشته اخبار متعددی درباره خسرو حیدری و خراب شدن رابطه او با ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال مطرح شده بود. در این خصوص گفته می‌شد که حیدری حتی درخواست جدایی از کادرفنی را به مدیرعامل باشگاه ارائه کرده است.

حالا اما خسرو حیدری شخصا در این خصوص توضیح داده و گفته است: « بر خلاف شایعاتی که منتشر شده، ارتباط آقای ساپینتو با دستیارانش از جمله خود من بسیار خوب است. بین ما تعامل و رابطه مناسب و حرفه ای وجود دارد. برخی از افرادی که از نتایج و آرامش استقلال خوشحال نیستند، سعی می‌کنند با مطرح کردن شایعات بی ارزش، برای استقلال حاشیه درست کنند.»

او ادامه داد: «هدف همه بازیکنان، کادرفنی و اعضای باشگاه موفقیت استقلال است و همه با هم در این راه متحد هستیم. از هواداران می‌خواهم که به این شایعات نادرست توجه نکنند زیرا خوشبختانه میان اعضای کادرفنی احترام و تعامل بسیار خوبی برقرار است و من هم از حضور در کادر فنی استقلال خوشحال و راضی هستم.»

حیدری درباره وضعیت استقلال افزود: «خوشبختانه شرایط خوبی داریم و امیدوارم که بتوانیم سومین پیروزی متوالی را بدست بیاوریم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و روحیه خوبی داریم و آماده بازی مقابل نفت مسجد سلیمان هستیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا