کاپیتان استقلال؛ پرواز به مقصد تیم ملی

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، بعد از اینکه ساپینتو در نیمه دوم بازی با ملوان تصمیم گرفت خط دفاع استقلال را 4 نفره کند آبی‌ها گلی را دریافت نکردند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

کاپیتان استقلال؛ پرواز به مقصد تیم ملی

استقلال در نیمه دوم بازی با ملوان، بازی یک بر صفر باخته را با پیروزی 3-1 عوض کرد و در بازی با مس هم با وجود حملات پراکنده‌ای که تیم مس داشت، دروازه استقلال بسته ماند تا کلین‌شیت‌های کاپیتان استقلال هم در لیگ برتر شروع شود.

استقلال، فصل گذشته، جدا از اینکه در لیگ برتر قهرمان شد در فاز دفاعی هم بهترین بود و این نشان می‌دهد یکی از دلایل قهرمانی استقلال در فصل گذشته عملکرد خوب در فاز دفاعی بوده است. ساپینتو، خیلی زود متوجه آن شد و با 4 دفاعه کردن تیمش و همچنین قرار دادن روزبه چشمی، جلوی خط دفاعی سعی کرد تا مانع از گل خوردن‌های بعدی تیم استقلال شود. البته تلاش‌های سیدحسین هم در چارچوب دروازه به استقلالی‌ها کمک کرد که از نیمه دوم بازی با ملوان، همچنان روند تهاجمی خود را دنبال کنند.

در فصل منتهی به جام جهانی، دروازه‌بان‌های مدعی حضور در اردوی تیم ملی تلاش می‌کنند که با ارایه بهترین عملکرد، این فرصت را از دست ندهند. بدون شک، یکی از گزینه‌های مدعی در اردوی تیم ملی کاپیتان آبی‌هاست. تلاش‌های سیدحسین در تمرینات استقلال حتی بیشتر از بازی‌ها نمود دارد چراکه بهترین فرصت برای تجربه حضور در جام جهانی به همراه تیم ملی است. ضمن اینکه اگر این تلاش‌ها منجر به تکرار قهرمانی استقلال شود یک کارنامه فوق‌العاده برای کاپیتان استقلال در دوران بازیگری خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا