انتقال تجربه در استقلال، دوی قدیم به دوی جدید!

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، مدافع راست استقلال با هم پستی سابق خود در این تیم رابطه خوبی برقرار کرده است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

انتقال تجربه در استقلال، دوی قدیم به دوی جدید!

حضور خسرو حیدری در کادرفنی استقلال جدا از همه جذابیت هایی که برای طرفداران فوتبال دارد و کمک هایی که این بازیکن سابق به ریکاردو ساپینتو خواهد کرد، برای یک بازیکن اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت؛ صالح حردانی.

حیدری، در دوران بازی خود یکی از بهترین مدافعان راست فوتبال ایران بود که در ترکیب استقلال و تیم ملی و چند تیم باشگاهی دیگر نمایش های کم نقصی را ارائه می کرد. شماره دوی سابق آبی ها که با ارسال های خطرناک و تند و تیزش معروف بود، حالا با حضور در تمرینات استقلال می تواند این تجربیات را در اختیار صالح حردانی قرار بدهد.

حردانی، که در لیگ جدید شماره دوی خسرو حیدری را نیز برتن می کند، در تمرینات استقلال رابطه خوبی با خسرو برقرار کرده و همین هم می تواند به پیشرفت فوتبالی او بسیار کمک کند.

بی شک حیدری نیز برای موفقیت هرچه بیشتر حردانی تجربیاتش را به او انتقال خواهد داد تا این بازیکن در روزهایی که ممکن است غیبت وریا غفوری در استقلال احساس شود، بتواند بهترین بازی هایش را در پست دفاع راست به نمایش بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا