شکایت رسمی استقلال از سخنگوی کمیته داوران

گزارش خبری لیگ برتر ایران، شکایت رسمی استقلال از سخنگوی کمیته داوران. با اعلام باشگاه استقلال، آنها از علی خسروی به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرده اند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

شکایت رسمی استقلال از سخنگوی کمیته داوران

طی روزهای گذشته حواشی عجیبی از سوی سخنگوی کمیته داوران منتشر شد. علی خسروی ابتدا با انتشار یک استوری بابت عدم حمایت همکارانش از وی، اعلام کرده بود که به قتل تهدید شده است و در مراسم تشییع زنده یاد خوشخوان، در این خصوص به صحبت می پردازد.

او سپس در این مراسم از برخی اتفاقات خبر داد ولی با وجود اینکه خسروی از شخص یا باشگاه خاصی نام نبرد، همه صحبت های او را متوجه باشگاه استقلال می دانستند. او سپس به انتشار شماره تلفن مزاحمان تلفنی اش و همچنین صفحات اینستاگرامی که به وی پیام داده بودند، اقدام کرد.

این رفتارهای علی خسروی با واکشن استقلالی ها از جمله آتیلا حجازی سرپرست این تیم همراه گردید و در ادامه باعث شد تا کمیته اخلاق با صدور حکمی، وی را از هر نوع فعالیت فوتبالی و فوتسالی و فوتبال ساحلی از جمله ورود به ورزشگاه‌ها و باشگاه به مدت 20 روز تا صدور رای قطعی محروم کند.

حالا نیز باشگاه استقلال اقدام به شکایت از سخنگوی کمیته داوران کرده است. در متن اطلاعیه آبی ها آمده است:

بعد از اینکه باشگاه استقلال شکایتی را علیه علی خسروی عضو کمیته داوران به کمیته اخلاق ارائه کرد، امروز طی یک شکواییه، باشگاه استقلال شکایت دیگری علیه خسروی به دادسرای فرهنگ و رسانه ارائه کرد.

باشگاه استقلال به هیچ وجه از حقوق حقه هواداران خود در این ماجرا عقب نشینی نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا