اختصاصی: حضور لژیونر و مرد سال آسیا در لیگ برتر

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، آینده مسلم اولادقباد، مرد سال فوتسال آسیا، روشن است و ستاره ایرانی به سران باشگاه مایورکا پالما اسپانیا اطلاع داده که در پایان فصل قهرمان اروپا را ترک خواهد کرد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

اختصاصی: حضور لژیونر و مرد سال آسیا در لیگ برتر

ماجراجویی ستاره فوتسال ایران در جزیره مایورکا رو به پایان است و پالما، فاتح دو دوره اخیر لیگ قهرمانان اروپا جدایی مرد سال آسیا درک کرده و پس از پایان لیگا ناسیونال (لالیگا) اولادقباد با هم‌تیمی‌هایش خداحافظی خواهد کرد. ملی‌پوش کوهدشتی که به 30 سالگی نزدیک می‌شود در طی دو فصل حضور در مایورکا پالما به جایزه‌های بزرگی دست یافته است و دو قهرمانی در اروپا و یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان را به حرفه درخشانش اضافه کرده است. او در فصل 2022 با انتقالی چشمگیر راهی اسپانیا شد و در حالی که یک سال دیگر با پالمایی‌ها قرارداد دارد تصمیم به جدایی گرفته است تا چشم‌انداز دوران بازیگری‌اش باری دیگر در لیگ باشگاهی ایران فریفته شود.

اولادقباد از باشگاه نخبه اسپانیایی اینترموویستار پیشنهاد دریافت کرده ولی آنچه این مذاکره را به طور قاطع رد می‌کند، مشکلات خانوادگی فوتسالیست ایرانی بوده که او را آزار می‌دهد. همچنین مجوز خروج از کشور که باعث می‌شود هر سه ماه یک بار برای تمدید آن به ایران سفر کند و این مسئله برای تیم‌های خارجی و خود بازیکن دشوار است.

طبق گزارش خبرنگار ما، باشگاه گهر زمین سیرجان پس از جذب غیررسمی سالار آقاپور دیگر لژیونر و ملی‌پوش ایران که پیش‌ترها از سایت ورزش سه اعلام شده بود، مصمم است تا چپ‌پای خوش قریحه را به خدمت بگیرد و پیشنهاد ابتدایی را به او ارائه کرده. در عین حال، مسلم با سیرجانی ها به توافقات اولیه رسیده و موضوع مهم بند خروج بازیکن است که باید دید مدیران پالما چه مبلغی را برای مرد سال آسیا تعیین می‌کنند و در حال حاضر همه چیز به باشگاه سیرجانی بستگی دارد تا خود بازیکن.

ادامه مذاکرات طرفین به پس از پایان لالیگا موکول شده، اما از سیرجان خبر می‌رسد که آن‌ها برای قرارداد با مسلم اولادقباد خوش‌بین هستند و این انتقال تقریبا نهایی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا