عارف غلامی مدل استقلال و بدنسازی دو منظوره!

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، عارف غلامی که این روزها تصویر او روی بیلبوردهای تبلیغاتی نیز دیده می شود، هدف های مهمی در فصل پیش رو دارد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

عارف غلامی مدل استقلال و بدنسازی دو منظوره!

این روزها در خیابان های پایتخت چهره یک استقلالی بیش از هر زمان دیگری دیده می شود. بازیکنی که با پشت سر گذاشتن دوران سخت مصدومیت پارگی رباط صلیبی، اکنون به یک مدعی جدی حضور در ترکیب آبی ها تبدیل شده که داعیه حضور در جام جهانی را نیز در سر دارد.

بازگشت عارف غلامی به میادین را می توان بهترین زمان ممکن برای بازگشت یک فوتبالیست از مصدومیت شدید پارگی رباط صلیبی نامید. جایی که دو مدافع اصلی تیم فرهاد مجیدی یعنی حسین مرادمند و سیاوش یزدانی راهی خدمت سربازی شدند و استقلال با کمبود شدید مدافع روبرو شد.

حضور عارف در ترکیب آبی ها باعث شد تا دوری دو بازیکن سرباز تیم به چشم نیاید و همین درخشش کافی بود تا او به اردوی تیم ملی نیز فراخوانده شود و اکنون این بازیکن هیچ تمایلی به از دست دادن جایگاهش در تفکرات دراگان اسکوچیچ ندارد و قصد دارد یکی از مسافرین قطر باشد.

غلامی که این روزها تصویر او برای تبلیغ یک مارک ادکلن روی بیلبوردهای پایتخت دیده می شود، به عنوان جدیدترین مدل و مانکن استقلالی در عرصه تبلیغات، فصل بسیار مهمی را پیش روی خود می بیند و قصد ندارد حتی پس از بازگشت مرادمند و جذب سیدمحمد حسینی، حضور در ترکیب اصلی را از دست بدهد.

مدافع جوان آبی ها که اکنون یکی از مهمترین دوره های بدنسازی چند فصل گذشته اش را پشت سر می گذارد، باید در این روزها به بهترین شکل ممکن بدنش را بسازد تا در طول فصل دچار آسیب دیدگی شدیدی نشود. مصدومیتی که بیش از 7 ماه او را خانه نشین کرد و این بازیکن هرگز علاقه ای به تکرار آن اتفاق تلخ ندارد.

این بازیکن مستعد که پیشنهاداتی از قطر و پرتغال داشت، سرانجام قراردادش را با استقلال تمدید کرد و قصد دارد نشان دهد که پشت این ژست های تبلیغاتی یک بازیکن خودساخته و خشن است که می خواهد همه چیز را به دست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا