تمجید بردیف از قدرت دفاعی و هجومی تیم رحمتی

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، سرمربی تراکتور معتقد است دیدار سختی مقابل آلومینیوم خواهند داشت. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

تمجید بردیف از قدرت دفاعی و هجومی تیم رحمتی

قربان بردیف که بخاطر پرواز دیرهنگام کاروان تیم فوتبال تراکتور به اراک برای دیدار مقابل آلومینیوم نتوانسته بود در نشست خبری پیش از این مسابقه شرکت کند، درباره بازی فردا تیمش عنوان کرد: تمرینات را بر اساس برنامه پیش برده‌ایم و برای بازی بعدی آماده هستیم.

او با اشاره به اضافه شدن کاوه رضایی به تراکتور، ابراز کرد: رضایی مهاجم بسیار خوبی است و تمرینات منظمی طی هفته‌های اخیر پشت سر گذاشته و آماده است. ما از آمدن او خیلی خوشحال هستیم و امیدواریم به تیم کمک کند.

سرمربی تیم تراکتور با بیان اینکه آلومینیوم اراک سازماندهی خوبی دارد، اظهار کرد: آنها می‌دانند چطور باید در فاز دفاعی بازی کنند و به خوبی ضد حمله زده و خیلی سریع به فاز تهاجمی می‌روند. با توجه به اینکه بازیکنان خط میانی آلومینیوم تکنیکی هستند و به خوبی با توپ کار می‌کنند، این تیم در حملات گروهی هم موفق است.

بردیف با تاکید بر اینکه تمام مسابقات لیگ برتر سخت و پرفشار هستند، ابراز کرد: تاکنون ندیده‌ام یک تیم نسبت به دیگری برتری کاملی داشته باشد و مطمئنا بازی فردا هم سخت و پرفشار خواهد بود.

او در رابطه با بازیکنان محروم و مصدوم تراکتور، گفت: خدا را شکر محروم و مصدوم نداریم و همه بازیکنان آماده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا