ساکت به بردیف هم مثل ساپینتو هدیه داد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، به نظر می‌رسد ساکت الهامی، سرمربی هوادار از حواشی فصل گذشته پیرامون خود فاصله زیادی گرفته است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

ساکت به بردیف هم مثل ساپینتو هدیه داد

یکی از مربی‌هایی که فصل گذشته در لیگ، در مسیر کسب قهرمانی جام حذفی و پس از آن، حواشی زیادی را پشت سر گذاشت؛ ساکت الهامی بود.

الهامی در اوایل نقل و انتقالات، هدایت هوادار را برعهده گرفت تا این‌بار در جوی آرام‌تر کار خود را پیش ببرد. شاگردان ساکت الهامی در هفته چهارم تراکتور را در خانه متوقف کردند و به پنجمین امتیاز فصل خود دست یافتند.

به نظر می‌رسد ساکت الهامی در این فصل در برخورد با رقیب و داوران تغییر رویه داده است. او که در بازی دوستانه پیش فصل به ساپینتو، سرمربی استقلال به‌منظور خوشامد تابلو فرش داده بود این‌بار با یک دسته گل به سمت قربان بردیف، سرمربی تراکتور تبریز رفت تا نگاه ویژه‌ای به مربیان خارجی داشته باشد.

از دیگر نکات جالب توجه ساکت الهامی در این فصل، آشتی او با سید مهدی رحمتی و محمد نوازی در اراک بود؛ آنها که فصل قبل در فینال جام حذفی با یکدیگر برخوردی داشتند؛ در این فصل یکدیگر را در آغوش کشیدند.

شاگردان الهامی در حساس‌ترین بازی فصل خود تا اینجای کار در هفته آینده به مصاف پرسپولیس می‌روند و باید دید تقابل تفکرات گل‌محمدی و الهامی به چه نتیجه‌ای ختم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا