فلاحت‌زاده: استقلال چاره‌ای جز جذب مربی بزرگ خارجی ندارد/ مجیدی باید به خاطر هواداران می‌ماند

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: فرهاد مجیدی به خاطر هواداران باید امسال هم می‌ماند و مردانه می‌جنگید. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.فلاحت‌زاده: استقلال چاره‌ای جز جذب مربی بزرگ خارجی ندارد/ مجیدی باید به خاطر هواداران می‌ماند

فرشاد فلاحت‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی لیگ برتر ایران، درباره شرایط استقلال پس از جدایی فرهاد مجیدی اظهار داشت: آبی‌پوشان در سال‌های گذشته شرایط خوبی نداشتند، اما امسال با قدرت به قهرمانی رسیدند. شرایط مدیریتی باشگاه پس از حضور آجورلو خیلی باثبات بود و گابریله پین هم نقش تاثیرگذاری در کادرفنی داشت و به مجیدی کمک زیادی کرد. اگر استقلال امسال هم قهرمان نمی‌شد، باید باز شاهد عقب‌ افتادن این تیم می‌بودیم.

وی ادامه داد: در فصلی که گذشته هدف همه استقلالی‌ها قهرمانی تیم بود و برای ما شخص مجیدی و فرد دیگری مهم نبود. فرهاد دوست من است و به او علاقه‌مندم اما مشخص نیست مجیدی از کسی خط می‌گیرد یا نه، ولی می‌دانم که مکتب ناصر حجازی این نیست. حجازی وقتی سرمربی تیم فوتبال محمدان بنگلادش بود، وقتی لازم می‌شد به استقلال کمک می‌کرد. او با پورحیدری سرمربی وقت استقلال صحبت می‌کرد و همیشه دلش با تیم بود. پورحیدری هم به همین شکل به استقلال تعصب داشت.

فلاحت‌زاده ادامه داد: در این فصل کمتر کسی فکر می‌کرد، استقلال با مجیدی قهرمان می‌شود چون تیم‌ فوتبال خوبی بازی نمی‌کرد و هیچ‌کس به قهرمانی استقلال امیدوار نبود. در حال حاضر هم با رفتن مجیدی آینده استقلال غیرقابل پیش‌بینی است و مشخص نیست فصل آینده چه سرنوشتی پیش روی تیم خواهد بود. فرهاد به خاطر هواداران نباید از استقلال می‌رفت و سال آینده هم بالای سر تیم می‌ماند و مردانه می‌جنگید، اگر فصل آینده با استقلال هم قهرمان نمی‌شد، عیبی نداشت. مجیدی محبوبیتش را در استقلال به دست آورد و چه زمانی باید پاسخ محبت‌‌های باشگاه و هواداران را می‌داد؟

پیشکسوت استقلال درباره گزینه‌های مطرح شده برای سرمربیگری آبی‌پوشان عنوان کرد: بهترین گزینه برای استقلال نکونام بود، او سال‌ها در لالیگا بازی کرده و تجربه بالایی دارد و در فولاد هم نتایج خوبی کسب کرده و انتخاب مناسبی برای استقلال بود. می‌توانستیم با یک قرارداد بلندمدت خیال هواداران را راحت کنیم. اگر نکونام هدایت استقلال را قبول می‌کرد بهترین گزینه بود ولی در حال حاضر با توجه به شرایطی که استقلال دارد چاره‌ای جز حضور یک سرمربی بزرگ خارجی در تیم نیست، چون گزینه داخلی دیگری نداریم که بتواند در استقلال کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا