توضیح الهامی؛ محرومیتم تمام شده است

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” ساکت الهامی می گوید محرومیت 5 جلسه ای اش به پایان رسیده و در صورتی که فصل آینده سرمربی تیمی شود از ابتدا می تواند روی نیمکت تیم جدیدش بنشیند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

توضیح الهامی؛ محرومیتم تمام شده است

به گزارش “لیگ برتر ایران”، ساکت الهامی به خاطر اتفاقات دیدار با آلومینیوم اراک در بازی پایانی جام حذفی دو جلسه محروم شد و محرومیت سه جلسه ای اش به خاطر اتفاقات دیدار با گل گهر که تعلیق شده بود اجرایی شد تا میزان محرومیتش به 5 جلسه افزایش پیدا کند که این موضوع ناراحتی سرمربی سابق تیم نساجی را به همراه داشت. او که در برنامه فوتبال برتر ناراحتی بی حد و حصرش را حتی با گریه نشان داد امروز به برنامه سلام و صبح بخیر گفت محرومیت 5 جلسه ای اش به پایان رسیده و فصل آینده از هفته اول می تواند روی نیمکت تیم جدیدش بنشیند.

ساکت الهامی در این باره گفت: « پنج جلسه محروم شدم. البته این محرومیت دو جلسه بود و سه جلسه آن تعلیقی به خاطر اتفاقات دیدار نساجی و گل گهر بود که فقط سه روز از وقت این محرومیت تعلیقی مانده بود. سپس به کمیته انضباطی رفتم و ادله خود را دادم. این کمیته هم قبول کرد اما گفت باید به استیناف بروی. کمیته استیناف هم امروز رای می‌دهد.البته حدادیان لطفی کرده که باید از او تشکر کنم. او اسم مرا به عنوان سرمربی از لیست نساجی درنیاورده بود اما به این دلیل که ممنوع الورود به ورزشگاه بودم، این محرومیت حساب شده است.»

به واقع با توضیحات سرمربی سابق تیم نساجی محرومیت سه جلسه ای این مربی به خاطر اتفاقات دیدار با گل گهر که تعلیق شده بود از حالت اجراء خارج می شود و محرومیت دو جلسه ای این مربی هم در 4 هفته پایانی از آنجایی که نام این مربی از لیست نساجی خارج نشده بود لحاظ و محرومیت او پاک می شود و می تواند در فصل آتی روی نیمکت تیم جدیدش بنشیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا